V Synottip kasíne si zahráte nové hry Tiki Princess a Aztec Jaguar. Obsahujú bonusovú funkciu „Hold and Win“

Publikované 30.08.2022, autor: Redakcia

Na adrese synottip.sk si môžete vyskúšať desať úplne nových hier, ktoré nenájdete v žiadnom inom slovenskom online kasíne. V redakcii nás z týchto noviniek najviac zaujali automaty Tiki Princess a Aztec Jaguar, ktorým sa budeme aj bližšie venovať. Dôvodom je práve ich nová funkcia „Hold and Win“. Ak sa vám aktivuje, môže vám priniesť výhru až na 1000-násobok vašej stávky.

Tiki Princess

Aztec Jaguar

Samozrejme vás neukrátime ani o zoznam zvyšných ôsmych nových hier, ktoré tiež stoja za vyskúšanie. Nielen preto, že sa jedná o absolútne novinky na našom trhu. Všetky tieto hry sú z dielne populárneho výrobcu SYNOT GAMES.

Už zmienené dve hry dopĺňajú nemenej kvalitné online automaty, akými sú 6 Fruits Deluxe, 81 Vegas Multifruits, Fruits Go Multiplay, Fruity Gold 81, Goblinions, Pixel Reels, Respin Joker 81 a Zeus: Wild Thunder.

Zaregistrovať sa v SYNOT TIPe »

Ako sa v hrách aktivuje funkcia „Hold and Win“?

Vymenovali sme si všetky nové hry a tiež sme vám už v úvodnom odseku prezradili, čím je funkcia „Hold and Win“ taká zaujímavá. V riadkoch nižšie vám vysvetlíme, ako sa k tomuto bonusu dopracujete.

› V hre Tiki Princess potrebujete získať šesť symbolov MUŠĽA

V skratke ide o to, aby ste počas základnej hry zobrazili šesť, prípadne viac symbolov MUŠĽA a to kdekoľvek na valcoch. Ak sa vám to podarí, aktivuje sa táto funkcia. Na jej začiatku nadobudnete tri bezplatné respiny.

Bonusové symboly, ktorými ste samotnú funkciu získali, budú uzamknuté na miestach, kde sa zobrazili a to až do ukončenia celej bonusovej funkcie.

V prípade, že počas bezplatných otočení valcov, sa vám podarí zobraziť na valcoch nové symboly MUŠĽA, tiež budú uzamknuté na svojich pozíciách a zostávajúci počet respinov bude nastavený znovu na tri.

Funkcia bude končiť vtedy, keď počas respinov už nezobrazíte na valcoch žiadne nové bonusové symboly, prípadne vtedy, ak sa vám podarí všetkých 15 pozícií vyplniť bonusovými symbolmi.

A teraz prichádza to najlepšie. Keď sa funkcia skončí, hodnoty symbolov na valcoch sa spočítajú. Ak by celé pole obsahovalo bonusové symboly, prišli by ste si na takzvanú GRAND výhru, t. j. 1000-násobok vašej stávky.

Túto funkciu navyše môžete získať aj počas bonusovej hry Voľné otáčky a to zobrazením symbolu MUŠĽA na spojenom valci.

Spustiť hru »

› V hre Aztec Jaguar aktivuje funkciu šesť symbolov ZLATÁ GUĽA

Aj v tejto hre potrebujete kdekoľvek na valcoch zobraziť šesť alebo viac bonusových symbolov ZLATÁ GUĽA. Potom bude aktivovaná funkcia Hold and Win. Na začiatok získate tri respiny.

Bonusové symboly, vďaka ktorým ste získali aktiváciu tejto funkcie, sú aj v tomto prípade uzamknuté na svojich miestach (do ukončenia).

Keď počas bezplatných otočení valcov nadobudnete ďalší bonusový symbol, počet respinov bude opäť nastavený na tri a samotné symboly sa taktiež uzamknú na pozíciách, kde ste ich získali.

Po ukončení sa hodnoty všetkých bonusových symbolov spočítajú. Ako to bude vtedy, ak budete mať plné pole bonusových symbolov? Pripíše sa vám GRAND výhra. Jej hodnota predstavuje 500-násobok celkovej stávky.

A tiež môžete získať túto bonusovú funkciu aj počas toho, ako bude prebiehať samotná bonusová hra Voľné otáčky. Ako? Zobrazením bonusového symbolu ZLATÁ GUĽA na spojenom valci.

Spustiť hru »

Zabávajte sa v online kasíne SYNOT TIP

Spolu s týmito desiatimi novými hrami obsahuje portfólio SYNOT TIP kasína celkovo už 277 hier. Vyskúšajte si na synottip.sk nové, ale aj všetky ostatné automaty zadarmo, alebo hrajte za skutočné peniaze.

V rámci hrania v demo režime nemusíte mať vytvorené hráčske konto, ide to aj bez registrácie. Pri hre o peniaze už samozrejme áno.

Samotná registrácia vám však nezaberie veľa času a s hráčskym kontom si tak môžete užívať nonstop casino a tiež rôzne benefity. Navyše noví hráči získajú vstupný bonus 1500 €, 640 free spinov a 50 pretočení bez rizika!

Hrajte zodpovedne!

Zaregistrovať sa v SYNOT TIPe »