Stav si na MS v hokeji a získaj 100 free spinov k tomu

100 free spinov + 100 eur stávka bez rizika. Vo Fortune si spríjemnia MS v hokeji aj fanúšikovia automatov

Publikované 12.05.2022, autor: Redakcia

Relatívne netradičný vstupný bonus si pre nás prichystala Fortuna. Kombinuje v ňom dve typy odmien, čím si na svoje prídu nielen stávkari, ktorí zinkasujú na iFortuna.sk stávku bez rizika až za 100 eur, ale aj hráči, ktorým viac pasujú automaty. Tí si prídu na 100 spinov. Kto vie, možno to marketingové oddelenie myslelo tak, že si podáte stávku na MS v hokeji 2022 a počas prestávky sa zabavíte vďaka darovaným voľným zatočeniam. Nudiť sa rozhodne nebudete!

Stav si na MS v hokeji a získaj 100 free spinov k tomu

Hokejové majstrovstvá sú už tradičným turnajom, ktorý sa organizuje každý rok a k televízorom i do barov po celom Slovensku prilákajú stovky tisíc fanúšikov. Hokej je v našej krajine mimoriadne obľúbený šport a preto si stávkové spoločnosti počas konania MS vždy pripravia nové bonusy pre svojich hráčov.

Už na začiatku mája vidíme, ako sa s akciami roztrhne vrece. Zmenou prešla aj bonusová ponuka Fortuny. Ako sme už vyššie napísali, jedná sa o dve odmeny, ktoré si teraz bližšie predstavíme, ako ich získať. Čo nás teší, zmena sa dotkla nielen bonusu v rámci stávkovej kancelárie, ale na svoje si prídu aj hráči, ktorí chcú využiť služby Fortuna kasína.

V prvom kroku bude pre získanie bonusu potrebné v registračnej prihláške na iFortuna.sk zvoliť bonus Stávka bez rizika za 100 eur + 100 free spinov. Nárok budete mať následne na obidve tieto odmeny v jednom bonuse. Bonusový kód už nebude z vašej strany potrebné zadávať. A nižšie si už detailnejšie vysvetlíme, ako ich uplatniť, aby vám náhodou neprepadli.

Začneme pochopiteľne free spinmi

Prvú odmenu, ktorú si zoberieme na paškál je ako inak, 100 free spinov. Môže ich byť až 100, ale aj 50. Všetko závisí od vášho prvého vkladu. Chcete maximum? V tom prípade vykonajte po registrácii na webe www.ifortuna.sk vklad nad 50 eur. Totižto, ak bude váš prvý vklad do 50 eur (vrátane), získate ten nižší počet a síce 50 voľných zatočení.

A čo hodnota spinov? Päť eur v prípade 50 spinov a slušných desať eur v prípade 100 spinov.

Ste milovníkmi automatov od mnohými skúsenými hráčmi, ale aj začiatočníkmi obľúbeného providera Apollo? V tom prípade vás potešíme. Spiny totižto dostanete práve na hry od tohto dodávateľa. Nájdete ich na webe ifortuna.sk v sekcii Vegas.

Hlavne nezabudnite spraviť vklad a odohrať spiny do siedmych dní od vašej registrácie. Potom už zanikne váš nárok na využitie tohto bonusu a free spiny by prepadli.

Chcem bonusy »

Stávka bez rizika za 100 eur

Tak toto tu ešte naozaj nebolo! Pamätáme si, ako sme vás minulé MS v hokeji informovali, že Fortuna prišla so zmenou bonusu a ponúkala pre nových hráčov stávku zdarma do 50 eur a k tomu 50 spinov. Tohto roku sa ale vo Fortune rozhodli, že budú ešte štedrejší a bezrizikovú stávku zvýšili na rekordných 100 eur. Ak sa dobre pamätáme, s takto vysokou bezrizikovou stávkou v našom prostredí sme sa ešte nestretli.

Poznáte princíp bezrizikovej stávky? Fortuna vám vráti 100% z vášho vkladu až do čiastky 100 eur. Tento bonus alebo ak chcete stávka bez rizika platí na vašu prvú stávku do 100 eur s kurzom aspoň 1,6.

Platí iba pre SOLO a AKO tikety. Výnimka je len na virtuálne hry a dlhodobé stávky. To znamená, že ak by ste si chceli staviť napríklad na to, kto bude celkovým majstrom, na toto stávku zdarma nebude možné uplatniť. Pokojne si však môžete vybrať akýkoľvek zápas. Nemusí to byť nutne duel z MS. Ak sa viac vyznáte vo futbale, ste odborník v tenise, alebo vám je blízky basketbal a práve bežiace play-off NBA, pokojne si stavte na to.

Na uzavretie stávky zadarmo majú noví klienti až 7 dní po aktivovaní bonusu.

Využijete stávku zadarmo na zápas Slovenska?

Na záver len dodávame, že Slovensko odštartuje MS už zajtra, 13. mája o 15:20. Naša reprezentácia pod vedením Craiga Ramseyho vyzve v prvom zápase základnej časti Francúzsko.

Náš program zápasov bude nasledovne vypadať tak, že na druhý deň (v sobotu o 19:20) si zmeriame sily s Nemeckom. V pondelok o 15:20 nás čaká a neminie atraktívny zápas s Kanadou.

Ďalšie štyri skupinové zápasy budú postupne so Švajčiarskom (18. mája o 19:20), Kazachstanom (20. mája o 19:20), proti Taliansku (21. mája o 19:20). Záver skupiny bude predstavovať zápas proti výberu Dánska (24. mája o 15:20).

Vyberiete si jeden z týchto zápasov, na ktorý si stavíte bez rizika prehry a počas jeho prestávky sa zabavíte aj free spinmi na slotoch od Apollo Games? Je to len a len na vás.

Zabávajte sa

Užite si v poradí už druhý vrchol hokejovej sezóny, po úspešných olympijských hrách, kde sme získali bronzové medaily a stavte si bez rizika prehry. A k tomu si zahrajte aj automaty, vďaka stovke voľných zatočení.

Prajeme veľa zábavy! Zodpovedne a s rozumom.

Zaregistrovať sa vo Fortune »