100 točení zdarma v DOXXbete

100 free spinov v DOXXbet kasíne. Hrajte novinky a zinkasujte točenia zdarma

Publikované 17.09.2022, autor: Redakcia

Nové hry v DOXXbet kasíne od spoločnosti Playtech a k ním bonus 100 free spinov. Aj takto v skratke by sme mohli opísať najnovšiu promo akciu známeho kasína, ktorého tvárou je i populárny MMA bojovník Attila Végh. Vyskúšajte si nové hry na DOXXbet.sk, ktoré charakterizuje perfektná grafika, vysoká výhernosť, zaujímavé funkcie a dostanete 5 x 20 fríspinov.

100 točení zdarma v DOXXbete

Termín akcie

Akcia prebieha počas tohto víkendu. Konkrétne od 17.9 do 18.9.

Chcem free spiny »

Ako získať točenia zdarma?

Princíp je veľmi jednoduchý. Stačí roztočiť valce na nových hrách od Playtechu. Tými sú Better Wilds, Blue Wizard, Book of Kings, Buffalo Blitz II a Sky Queen. Spravíte prvú stávku a automaticky nadobudnete 20 free spinov.

Postupne takto viete získať až 100 free spinov a to podľa takéhoto systému:

Urobte stávku na akúkoľvek novú hru a DOXXbet vám daruje 20 fríspinov na automate Better Wilds.

Spravte stávky celkovo za 50 eur (opäť na nových hrách) a dostanete 20 fríspinov na slote Blue Wizard.

Túžite po ďalších 20 točeniach zdarma? Zinkasujte ich na hru s tematikou starovekého Egypta – Book of Kings. Teraz treba staviť celkovo 100 eur. Ako inak, na nových hrách, ktoré obohatili DOXXbet kasíno.

Chcete sa ešte viac zabaviť a získať ďalších 20 free spinov? Sú na hru Buffalo Blitz II, ktorá má mimochodom až 4 096 výherných línií. Ako sa dostať k týmto voľným zatočeniam? Súčet stávok na nových hrách musí byť 150 eur.

A napokon na vás čaká aj 20 točení zadarmo na hre Sky Queen. Celkovo treba staviť 200 eur, aby boli spiny vaše.

Ak ešte nemáte účet, nezabudnite použiť tento promo kód

Chcete sa zapojiť do tejto akcie a získať free spiny? Ak ešte nemáte vytvorené hráčske konto na www.DOXXbet.sk, teraz to môžete zmeniť a k vstupnému bonusu získať ešte ďalšie odmeny. Konkrétne DOXXbet ponúka uvítací bonus až 7 000 € + 250 free spinov. Ak ale zadáte už počas registrácie v registračnom formulári jedinečný SKAUT KÓD AFF1088, získate ďalších 25 točení zdarma a ešte aj 3 € voľnú stávku.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »