Bonusmánia v online kasíne Tipsport

Bonusmánia v Tipsport kasíne. Spiny zadarmo, prémie a štedré bonusy pre všetkých

Publikované 09.06.2022, autor: Redakcia

Zaznačte si v kalendári dátum 13. jún. Vtedy totižto začína v online kasíne na tipsport.sk obľúbená akcia Bonusmánia, kde zbierate jeden bonus za druhým. Každý deň na vás čaká veľké prekvapenie, ktoré je v podobe desiatok free spinov, turnajov s celkovým prize poolom 10-tisíc eur, rôznych atraktívnych bonusov a mimoriadnych prémií.

Bonusmánia v online kasíne Tipsport

Do kedy akcia potrvá?

Ako sme v prvej vete uviedli, akcia štartuje na stránke tipsport.sk už najbližší pondelok a potrvá až do nedele. 19. júna je ohlásený jej záver a ak pôjde všetko podľa plánov, mali by ste mať otvorených všetkých sedem trezorov tejto veľkej Bonusmánie.

Ako získať bonusy a užiť si ich, ako sa patrí?

Zaregistrujte sa v Tipsporte, prihláste do svojho herného konta, následne si otvorte sekciu Kasíno a jednoduchým kliknutím na vrece získajte bonus. Bavte sa s obľúbenými automatmi a otvárajte trezory. Odmeny vás neminú.

Chcem bonusy »

Tipsport kasíno nie je len o častých a štedrých promo akciách

Zvažujete, že sa stanete klientom Tipsport kasína, ale len usporadúvanie akcií nie je jediný parameter, ktorý si všímate? Dobre robíte! Vaše nároky na online kasíno by mali byť tie najvyššie.

Okrem pestrého portfólia hier a prípadnej ponuky jackpotov by vám malo záležať aj na rôznych metódach, ako si dobijete váš hráčsky účet. Napríklad, keď vám nevyhovujú len platby cez bankový účet. Tiež treba dbať aj na to, aby boli výplaty rýchle a bez zbytočných zdržovaní.

› Toto všetko online kasíno Tipsportu spĺňa!

Aj z týchto dôvodov sme práve toto kasíno zaradili v našom porovnaní na vysokú pozíciu.

› Príjemné prostredie kasína s množstvom hier

Portfólio hier obsahuje vyše 140 hier, od tých automatových, ruletových až po kartové.

Celkovo webovú stránku tipsport.sk hodnotíme ako intuitívnu a prehľadnú. Návštevník sa na nej ľahko zorientuje a užije si množstvo hier.

Tipsport, to nie je len stávková kancelária s najväčšou komunitou tipérov, ale dnes už aj nadupané kasíno s hrami od špičkových výrobcov. Spomenúť môžeme Adell, Apollo, EASIT, E-Gaming, Kajot, Synot Games, Tech4Bet a Yggdrasil Gaming.

› Tri progresívne jackpoty. Každý s aspoň tromi úrovňami

V Tipsporte hráte aj o jackpoty, ktoré predstavujú extra porciu výhier. Neustále sa navyšujú, t. j. ide o progresívne jackpoty. Nezáleží na výške vašej stávky, vyhrať môže každý.

Jackpoty sú rozbité niekoľkokrát denne a pokúsiť sa ich trafiť môžete na hrách od dodávateľov Apollo, Synot alebo Adell. Ich aktuálnu čiastku vidíte na úvodnej stránke webu, prípadne počas hrania konkrétnej hry sú jackpoty zobrazené vo vrchnej časti.

Okrem trafenia výhernej línie si môžete prísť na peknú výhru aj vďaka tomu, ak rozbijete jackpot.

Jackpoty na Synot automatoch majú až štyri úrovne – Diamond, Gold, Silver a Bronze.
Na valcových hrách od Apollo Games je k dispozícii jackpot s tromi úrovňami – Gold, Silver a Bronze.
Tri rovnaké úrovne jackpotov sú aj na automatoch od Adell.

› Finančné transakcie

Hráčsky účet si možno dobiť okrem bankového prevodu alebo priamo na pobočke i prostredníctvom internetovej peňaženky Skrill (MoneyBookers), ePlatbami, platobnými kartami či cez predplatenú kartu paysafecard.

Výplaty sú bezproblémové a rýchle.

Pokiaľ je reč o finančných transakciách, Tipsport jednoznačne udáva na Slovensku trend a jeho konkurencia ťahá za výrazne kratší koniec.

› Vstupný bonus

Zapojte sa do akcie Bonusmánia a ak ešte nemáte účet, práve teraz získate za registráciu aj úžasný darček na uvítanie.

Na nových hráčov čakajú tri registračné odmeny. Casino bonus 1 000 eur, vstupný bonus 4 000 eur + 20 eur zadarmo na vaše prvé stávky.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »