Adell hry Royal Fruits, Fixi-Dixi a Blind Wild

DOXXbet kasíno sa rozšírilo o nové automaty od Adell Games. Každý z nich disponuje bonusovou hrou

Publikované 14.08.2022, autor: Redakcia

Len nedávno pridali v online kasíne DOXXbet SK päť slotov od obľúbeného českého vývojára hier Adell Games. Vedeli sme, že toto číslo sa rýchlo zmení a ani sme sa nenazdali, portfólio hier sa od tohto výrobcu rozrástlo o tri nové. Konkrétne sú nimi automaty Royal Fruits, Fixi-Dixi a Blind Wild. Aktuálne si tak na stránke doxxbet.sk môžete zahrať jednu z ôsmych Adell hier a celkovo sa v portfóliu nachádza 185 špičkových hier od ôsmych rôznych dodávateľov.

Adell hry Royal Fruits, Fixi-Dixi a Blind Wild

Veľa hráčov si vyberá automaty na základe toho, či ponúkajú aj niečo navyše. Napríklad tak obľúbené bonusové hry, ktoré môžu hráči získať z bežných točení na automate.

Dobrou správou je, že všetky tieto novinky DOXXbet kasína disponujú aj zaujímavou bonusovou hrou. V riadkoch nižšie si bližšie vysvetlíme tú, ktorú môžete získať pri hraní ovocného automatu Royal Fruits.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

Royal Fruits – bonusová hra sa odohráva na mini automatoch

Ako sa dopracujete k tejto zaujímavej bonusovej hre? Stačí, ak sa vám kdekoľvek na valcoch zobrazia tri, štyri alebo päť scatter symbolov BONUS. Následne získate bonusové hry zadarmo a pochopiteľne výhry sú úmerné výške vašej stávky.

Podľa počtu scatterov, ktoré získate, sa vám na hracej ploche zobrazia tri, šesť alebo deväť mini automatov. Platí, že pri troch sa zobrazia tri mini automaty, pri štyroch až šesť a napokon pri piatich symboloch BONUS sa bude bonusová hra odohrávať na deviatich mini automatoch.

Bonusovú hru potom spustíte kliknutím na tlačidlo ŠTART a zábava sa môže začať.

Následne sa všetky vaše mini automaty roztočia.
Po ich zastavení je vyhodnotená prípadná výherná kombinácia a to na každom z mini automatov.
Konkrétne výhry sú pripisované nasledovne. Za tri symboly Bronzovej korunky získate 1x výšku vašej stávky, za Striebornú korunku 5-násobok a ak sa vám podarí na mini automate zrovnať do výhernej línie tri symboly Zlatej koruny, čaká na vás 10-násobok vašej stávky.
Ak sa vám podarí na mini automate vytvoriť výhernú kombináciu, aj naďalej pokračuje tento konkrétny mini automat do ďalšej bonusovej hry.
Na tom, kde žiadna výhra nepadne, sa zobrazí symbol X a v nasledujúcej bonusovej hre už nepokračuje.
Bonusová hra teda bude ukončená až vtedy, keď bude symbol X na všetkých vašich mini automatoch.

Chcem si zahrať »

Zahrajte si v DOXXbet kasíne

Chcete si tieto nové hry vyskúšať zadarmo (v demo verzii s fiktívnym kreditom) alebo rovno za reálne peniaze? Ak chcete hrať v kasíne na doxxbet.sk za skutočné peniaze, treba sa v prvom rade zaregistrovať.

Noví hráči navyše získajú bonus za registráciu. Konkrétne sa jedná o vstupný bonus 7 000 eur + 250 free spinov. A po pridaní Skaut kódu AFF1088 (už v registračnom formulári), získate navyše 25 free spinov a voľnú stávku v hodnote 3 eur.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »