Nová hra v DOXXbet kasíne 81 Attila

DOXXbet kasíno v spolupráci s Attilom Véghom predstavuje nový automat 81 Attila

Publikované 22.06.2022, autor: Redakcia

Vďaka unikátnej spolupráci DOXXbetu s MMA šampiónom Attilom Véghom vznikol nový hrací automat. Už dlhšie môžete vidieť šampióna Bellatoru, majstra Európy a tiež víťaza Zápasu storočia ako hlavnú tvár značky DOXXbet. Reklamy s Attilom sa tešia veľkej popularite. Či už na internete alebo v reklamnom spote na televíznych obrazovkách. Táto spolupráca však priniesla ešte niečo navyše.

Chcem si zahrať »

Nová hra v DOXXbet kasíne 81 Attila

Okrem toho, že je Attila tvárou DOXXbetu, teraz už v spolupráci s touto zavedenou spoločnosťou v oblasti online zábavy spoločne priniesli na trh aj novú kasíno hru – 4-valcový automat 81 Attila. Číslo v názve hry potom logicky predstavuje počet fixných výherných línií.

Nový automat v portfóliu navyše obsahuje viaceré, medzi hráčmi veľmi obľúbené prvky, akými sú respin, wild alebo bonusovú hru s free spinmi. Chcete si ju vyskúšať len pre zábavu, t. j. zadarmo (s fiktívnym kreditom) alebo rovno za skutočné peniaze? Túto exkluzívnu hru si zahráte jedine na doxxbet.sk.

Automat 81 Attila pripravili vývojári z Tech4Bet

Tento exkluzívny automat pre DOXXbet vytvorila populárna spoločnosť v oblasti vývoja casino hier Tech4Bet. Hru nájdete v kasíne DOXXbet, konkrétne v sekcii RIO herňa, kde sa nachádzajú obľúbené automaty lokálnych dodávateľov.

Celkovo je v ponuke aj spolu s touto novinkou 11 Tech4bet hier. Ponuku hier v RIO herni ďalej dopĺňajú napríklady automaty Kajot, ale aj populárne tituly od Synotu a ponuku uzatvárajú hry od Apollo a Yggdrasil. Späť však k novinke 81 Attila.

Grafika symbolov neprekvapí. Viaceré funkcie rozhodne áno

S veľkou pravdepodobnosťou zrejme nikoho neprekvapia symboly, aké sa pretáčajú na tomto štvorvalcovom automate s tromi riadkami a 81 výhernými líniami.

V hre sa objavujú napríklad dva symboly s Attilom a scatter symbol obsahujúci známy Attilov výraz „Spln sa mi senil“ – ten ste mohli počuť aj po vyhranom zápase storočia, v ktorom porazil Karlosa Vémolu.

› Symbol Attila – postava s vysokým zhodnotením vašej stávky

Prvým symbolom s ústrednou postavou automatu je Attila – postava. Tento symbol vám môže priniesť až 200 násobok vašej stávky. Ak sa vám podarí zrovnať tri tieto symboly vo výhernej línii, získate 20 násobok. V prípade štyroch potom 200 násobok.

› WILD symbol aj s funkciou respinu

Druhým symbolom s Attilom je WILD symbol – zobrazuje jeho tvár. Divoký symbol robí presne to, čo od neho očakávame. Nahrádza ktorýkoľvek iný symbol vo výhernej línii (okrem SCATTER symbolu) a pomáha vám tak vytvoriť výhernú kombináciu. Zobrazuje sa len na prvom valci.

Ak nebude súčasťou výhernej kombinácie, spustí funkciu RESPIN WILD. Následne sa uzamkne na mieste, kde sa objavil a ostatné symboly sa zdarma vymenia za nové, čo predstavuje novú šancu na výhru.

Chcem si zahrať »

› SCATTER si zamilujete kvôli bonusovej hre Voľné otočenia

SCATTER symbol nesie názov “Splň sa mi senil“. Ak sa zobrazia kdekoľvek na valcoch tri tieto symboly, získate 10 voľných otočení. Ak sa objavia štyri, získate ešte viac free spinov a síce až 20.

Bonusová hra prebieha na tom princípe, že symbol WILD sa uzamkne na každej pozícii prvého valca a to počas celej bonusovej hry.

Skvelé je, že ak počas bonusovej hry získate opäť SCATTER symboly (tri alebo štyri), získate ďalšie free spiny – budú pripočítané k vašim pôvodným.

› Ostatné symboly

Medzi ďalšie symboly potom patrí napríklad Zápasnícky opasok. Ak by sa vám podarilo zobraziť štyri tieto symboly vo výhernej línii, čakal by na vás 80 násobok vašej stávky.

Potešili by vás aj symbol Diamanty. Ak ich zrovnáte tri do výhernej línie, znamená to 4-násobok vašej stávky. Ak by boli však štyri, získate 40 násobok.

Nemôžu chýbať ani ďalšie symboly, ktorými sú Zápasnícke rukavice, Hodinky, Boxovacie vrece a Tenisky.

Zahrajte si nový automat so super bonusom

Zaujala vás novinka na doxxbet.sk a chceli by ste si ju zahrať? Ak ešte nemáte vytvorené vlastné herné konto, teraz to môžete zmeniť a za registráciu zinkasovať vstupný bonus 7 000 eur + 250 free spinov. Ak ale pridáte počas registrácie (už vo formulári) skaut kód AFF1088, získate navyše 25 free spinov a aj stávku zadarmo.

Zabavte sa s novou hrou a užite si veľké množstvo registračných bonusov.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »