Námornícka plavba v Tipsporte

Námornícka plavba v Tipsport kasíne vám prinesie 45 spinov zadarmo

Publikované 19.05.2022, autor: Redakcia

Vydajte sa na plavbu, ktorá sa vám rozhodne bude páčiť. Každý hráč, ktorý sa pridá do víkendovej akcie Tipsport kasína na tipsport.sk si príde na 45 free spinov. Zapojte sa do nej od piatka 20. 5. do nedele 22. 5. vždy v čase od 17:00 do 20:00 a vyskúšajte šťastie na obľúbených SYNOT automatoch Corsair Queen, Dolphin’s Wild Ride a Mysterious Atlantis. Na každú z týchto vybraných hier si totižto pripíšete 15 spinov.

Námornícka plavba v Tipsporte

Termín akcie a zapojenie sa

Dobrodružné dni, ako sme v úvodnom odseku písali, si užijete na troch hrách. Získate ich tak, že sa zaregistrujte v Tipsporte, prihlásite sa do vášho hráčskeho konta a spustíte si hry počas konania akcie. Hru si spustíte za reálne peniaze a voľné zatočenia aktivujete/príjmete takým spôsobom, že kliknete na tlačidlo Hrať Free Rounds.

Prvých 15 spinov dostanete na hru Corsair Queen – hru si spustite 20. 5. 2022 medzi 17:00 až 20:00.

Ďalších 15 voľných zatočení v rámci druhého kola akcie si pripíšete na hru Dolphin’s Wild Ride – hru si nezabudnite spustiť 21. 5. 2022 medzi 17:00 až 20:00.

A napokon posledných 15 voľných zatočení na vás čaká v posledný deň akcie, t. j. 22. 5. 2022 a to v rovnaké hodiny, ako pri prvom a druhom kole. Teraz budú točenia na hru Mysterious Atlantis.

Odovzdanie výhry z voľných zatočení

Výhry z free spinov vám budú pripísané ako bonusové zostatky a podliehajú podmienke 10-násobného pretočenia. To jednoducho znamená, že výhru, ktorú dosiahnete z týchto voľných zatočení je z vašej strany potrebné prestávkovať 10x a následne vám bude táto bonusová výhra prevedená do reálneho zostatku v €. Stihnúť to treba až do troch pracovných dní, od kedy si vyzdvihnete free spiny.

Čaká na vás zábava a veľké dobrodružstvo. Nakoniec možno aj krásna výhra

Neváhajte a užite si tri dobrodružné dni v Tipsport kasíne so spinmi zdarma. Ak ešte nemáte vytvorený hráčsky účet, môžete to práve teraz zmeniť a navyše za registráciu získate aj vstupný bonus 4 000 eur, casino bonus 1 000 eur a 50 eur na vaše prvé stávky zadarmo.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »