e-gaming hry v DOXXbete

Nové e-gaming automaty s vysokou výhernosťou

Publikované 13.08.2022, autor: Redakcia

Populárne kasíno, ktorého tvárou je ešte populárnejší športovec Attila Végh sa rozrástlo o nové hry. Len nedávno pribudlo v online herni Rio na doxxbet.sk 10 nových titulov od e-gaming. Hráčov potešia perfektné funkcie, originalita a predovšetkým vysoká výhernosť týchto hier. To je len pár dôvodov, prečo si hry od tohto vývojára obľúbilo toľko hráčov, ako na Slovensku v DOXXbet kasíne, tak postupne aj v ďalších krajinách po celom svete. Títo šikovní vývojári z Českej republiky si totižto postupne získavajú viaceré trhy a niet sa čomu čudovať.

e-gaming hry v DOXXbete

Zoznam nových hier

Aké nové hry môžete roztočiť v DOXXbet kasíne? Jedná sa o tieto tituly – After Dark, Blazing Reels, Multiplay 81, Flaming Spins, Frozzy Fruits, Multi 5, Hunter’s Dream 2, Big Show, Multiplay Hot a Fruit Jack.

Ktorý výherný automat si vyskúšate na stránke doxxbet.sk ako prvý? Inšpiráciou vám možno budú aj riadky nižšie, kde si bližšie predstavíme tretí a siedmy automat, ktoré nielen nás najviac zaujali. Patria medzi najhranejšie sloty od tohto vývojára.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

› Multiplay 81

Témou tohto automatu je ovocie. Tak obľúbené, ktoré azda nikdy neomrzí žiadneho hráča. Táto hra z kategórie ovocných retro automatov má 81 výherných línií. Obľúbené symboly, ako napríklad čerešne, slivky, pomaranče, citróny, hrozná, melóny a ďalšie sa pretáčajú na štyroch valcoch.

V hre nechýba divoký symbol, ktorého úloha je tradičná a síce nahrádza akýkoľvek iný symbol a pomáha vám tak vytvoriť výhernú kombináciu. Okrem toho, že Wild symbol nahrádza ostatné symboly, funguje aj ako multiplikátor výhier.

Táto hra neobsahuje už žiadne ďalšie bonusy a funkcie. Ak hľadáte hru s množstvom bonusových funkcií, skôr vás zaujme iná hra. Napríklad tá, ktorú sme si zobrali na paškál nižšie.

Slot Multiplay 81 sa vyznačuje hlavne jednoduchou hrateľnosťou, ale i tak patrí medzi veľmi obľúbené. Možno jeden z dôvodov je aj ten, že pri hraní sa cítite, akoby ste boli v kamennej prevádzke. Dosť tomu napomáha tematika, ktorej ak ste fanúšikom, určite si prídete na svoje.

Chcem si zahrať »

› Hunter’s Dream 2

Druhý automat, na ktorý sa bližšie pozrieme už obsahuje viac špeciálnych funkcií a bonusov. Aj obľúbené free spiny. Je ním Hunter’s Dream 2. Automat si okamžite zamilujú milovníci loveckej tematiky. Pekne spracované symboly zvierat sa vám pravdepodobne budú určite páčiť. Automat má päť valcov, tri symboly na valci a 20 fixných výherných línií.

Divoký symbol wild predstavuje Oheň. Nahrádza všetky ostatné symboly (s výnimkou scatter symbolu) a pomáha tak hráčom dotvoriť výhernú kombináciu.

A to nie je to jediné, čo wild symbol ohňa dokáže. V prípade, že bude súčasťou vašej výhernej kombinácie, zinkasujete ešte vyššiu výhru.

Konkrétne každý jeden aktívny symbol ohňa vo vašej výhernej línii znásobí výhru 2x.
Ak budú na výhernej línii dva symboly wild, násobí ju x4.
Pri troch je to x8.
A napokon pri štyroch wildoch sa môžete tešiť na násobenie výhry x16.

Kto by nemal rád bonusovú hru s free spinmi? Aj táto hra ňou disponuje a teda čo sa týka týchto vlastností, je o dosť zaujímavejšia, ako slot, ktorý sme si predstavili vyššie. Bonusovým scatter symbolom je Lovecká chata.

Bonusová hra sa spustí vtedy, keď získate tri tieto symboly a to kdekoľvek na druhom, treťom a štvrtom valci. Zinkasujete automaticky 10 otočení zdarma. Navyše, v priebehu bonusovej hry môžete vyhrať ďalšie voľné zatočenia.

Počas samotného priebehu tejto hry sú výherné kombinácie zastavené.
Následne sa otáčajú len zvyšné symboly a to znamená šancu na zvýšenie dosiahnutej výhernej kombinácie.
Výherná kombinácia je týmto spôsobom pridržaná a získate extra spin zvyšných symbolov.
Následne sa znovu roztočia zvyšné valce a k už dosiahnutým výherným symbolom sa pridávajú ďalšie.
Logicky, teda extra bonusové točenie sa skončí vtedy, keď nevytvoríte už ďalšiu výhernú kombináciu.
Hneď na to samozrejme bude vyhodnotená výsledná výherná kombinácia.

Chcem si zahrať »

Noví hráči sa môžu tešiť na najlepší vstupný bonus

Nemáte ešte vytvorené hráčske konto v DOXXbete, ale chcete si zahrať tieto nové hry? Práve teraz to môžete zmeniť a navyše získate aj vstupný casino bonus až 7 000 eur + 250 free spinov.

Ak ešte pridáte v registračnom formulári do kolónky Skaut kód náš exkluzívny promo kód AFF1088, dostanete extra bonus 25 free spinov a voľnú stávku v hodnote 3 eur.

Na všetky tieto registračné odmeny máte ako nový hráč právo. Nemusíte si vyberať len jeden, či dva. Všetky sú vaše. DOXXbet sa snaží ku svojim hráčom pristupovať férovo a patrične ich aj odmeňovať. Darčeky hneď z úvodu to jasne deklarujú.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »