Nové automaty od e-gaming

Nové e-gaming automaty v SynotTIP kasíne. Apparatus, Multi Spin, Sticky Fruits a ďalšie hry

Publikované 22.06.2022, autor: Redakcia

Populárny výrobca hier, ktorý sídli u našich západných susedov, doplnil ponuku online kasína na synottip.sk o osem nových hier. Pražskí vývojári z E-gaming totižto obohatili práve toto kasíno o nové automaty. Celkový počet hier sa tak vyšplhal na 256. Konkrétne od e-gaming je ich teraz spolu 28. Najviac hier od jedného výrobcu je tak aj naďalej od Synot Games – viac než 60.

Chcem si zahrať »

Nové automaty od e-gaming

Aké hry doplnili portfólio?

V nových hrách si prídu na svoje milovníci automatov s ovocnou a zvieracou tematikou, ale napríklad aj fanúšikovia LEGO postavičiek.

Ide o tieto hry – Apparatus, Apparatus 2, Mountain Legends, Mountain Legends 2, Multi Spin, Sand’s Treasure, Sticky Fruits a Vigorious Knights.

Na prvý menovaný slot sa teraz spolu bližšie pozrieme.

Apparatus

Na paškál si berieme 5-valcový automat s tromi riadkami a 30 výhernými líniami. Samotný počet výherných línií nie je fixný. To znamená, že si môžete ich počet meniť, ako budete chcieť a to v rozsahu 1 až 30.

Slot má pomerne netradičnú tematiku. V tuzemských kasínach málokedy natrafíme na automat s tematikou robotov, ako je tomu práve u tohto slotu. Tento nový hrací automat v SynotTIPe obsahuje herné symboly, akými sú ružový, červený, žltý, zelený a modrý robot. Ďalej sú to písmena A, K, Q, J a nechýba Wild a Scatter symbol.

Ak sa vám napríklad podarí zrovnať päť WILD symbolov do výhernej línie, získate 1 000 násobok vašej stávky. Iste vás poteší aj to, ak budete mať vo výhernej línii piatich ružových robotov. V tom prípade vás neminie výhra vo forme 50 násobku stávky.

Divoký symbol (WILD), ako to už tradične býva, nahrádza všetky ostatné symboly (okrem SCATTER symbolu). Takže vám môže pomôcť dotvoriť výhernú kombináciu.

V hre vás bude veľmi baviť bonusová mini hra. Kedy sa spustí táto hra zadarmo? Ak sa objaví sedem, osem alebo deväť symbolov BONUS, t. j. scatter a to na druhom, treťom a štvrtom valci. V závislosti od počtu symbolov scatter získate sedem, 15, alebo až 30 točení zdarma. Zahráte si túto hru a skúsite získať free spiny?

Užite si nielen nové hry

Zabavte sa vďaka novej porcii hier ešte viac, prípadne si zahrajte iný slot. Však vyberať rozhodne je z čoho. Na tieto, aj všetky ostatné automaty je navyše napojený progresívny jackpot s tromi úrovňami.

Ak sa chcete zabaviť v SYNOT TIPe, ale nemáte ešte vytvorený hráčsky účet, práve teraz získate za registráciu na synottip.sk casino bonus 1 500 eur, 640 free spinov a 50 pretočení bez rizika.

Zaregistrovať sa v SYNOT TIPe »