Spinobranie - 65 free spinov na Kajot automat

Spinobranie vo Fortuna Casine! Až 65 free spinov na automat Fruit Joker

Publikované 15.06.2022, autor: Redakcia

Máme tu novú nálož voľných zatočení, ktorým neodolá ani jeden fanúšikov automatov od obľúbeného výrobcu Adell. Ako sa zabaviť a získať vo Fortune počas 15. júna poriadnu dávku free spinov? Z vašej strany je potrebné len stlačiť play na automatoch Adell. Následne to funguje na starom známom a overenom koncepte, že čím viac pretočíte, tým viac spinov získate. Môže ich byť spolu až 65. Všetky poputujú na vydarený automat Fruit Joker.

Postup, ako sa dopracovať k spinom zdarma

Keď pretočíte 25 eur, zinkasujete 5 free spinov. Pretočte ďalších 50 eur a pripíše sa vám 10 spinov. Po pretočení ďalších 50 eur už na vás bude čakať 20 free spinov a napokon posledných 30 free spinov nadobudnete potom, ako pretočíte ďalších 50 eur.

Využijete túto akciu a odštartujete nový mesiac možno aj s krásnou výhrou? Neváhajte, zaregistrujte sa na ifortuna.sk a bavte sa v modernom online kasíne. Na uvítanie môžete získať až 333 free spinov. Okrem pestrého portfólia hier sa možno spoľahnúť aj na rýchle výplaty a ochotný zákaznícky servis.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

O pravidelnej akcii Spinobranie

Konkurencia je obrovská a kasína musia, respektíve by mali ísť naproti svojim hráčom. Jeden z ukazovateľov kvalitnej herne je okrem registračného bonusu, celkovej ponuky hier a platobných možností aj ponuka promo akcií. Ideálne je, ak sú pravidelné a neobjavia sa len raz za uhorský rok. V rámci týchto akcií ide najčastejšie o odmeňovanie hráčov, napríklad free spinmi. Môžu ich dostať zdarma, alebo po splnení jednoduchých podmienok.

Už sme si zvykli, že marketingové oddelenie Fortuna kasína neustále vytvára a usporadúva nové ponuky. Jednou z tých pravidelných je práve spinobranie. Na akom princípe funguje, sme si vysvetlili už vyššie. V skratke. Za prestávkovanie určitej čiastky na vybraných hrách získavate free spins. Môže ich byť až 65. Počet, ktorý získate, záleží len na vás, či prejdete všetkými štyrmi kategóriami.

Akcia sa teší u hráčov veľkej obľube a jej časté organizovanie to len podčiarkuje. Odporúčame pravidelne sledovať Fortuna akcie, aby vám už žiadne spinobranie neuniklo. S veľkou pravdepodobnosťou navyše budú v rámci akcie obsiahnuté práve vaše obľúbené automaty. Totižto táto akcia býva tematická. Hry, na ktorých treba pretočiť konkrétnu čiastku sú od providera, ktorý je zároveň výrobcom aj hry, kde poputujú free spiny.

Nakoľko má Fortuna v ponuke viacero výrobcov, je len otázka času, kedy bude rozdávanie spinov práve na vaše preferované automaty. Najväčšiemu záujmu sa pochopiteľne akcie, pokiaľ sa vyberú Kajot hry. Príjemný Kajot bonus vo forme 65 free spinov málokto odmietne. Iste vás však potešia aj free spins na Adell hry, alebo od Apollo Games a ďalších špičkových výrobcov.

Zaregistrovať sa vo Fortune »