Spinobranie - 65 free spinov na Kajot automat

Spinobranie vo Fortuna Casine! Až 65 free spinov na automat Super Joker 40 od Kajotu

Publikované 31.05.2022, autor: Redakcia

Máme tu novú nálož voľných zatočení, ktorým neodolá ani jeden fanúšikov automatov, predovšetkým tých od obľúbeného českého výrobcu hier Kajot. Ako sa zabaviť a získať vo Fortune počas prvého júna poriadnu dávku free spinov? Z vašej strany je potrebné len stlačiť play na automatoch Kajot. Následne to funguje na starom známom a overenom koncepte, že čím viac pretočíte, tým viac spinov získate. Môže ich byť spolu až 65. Všetky poputujú na hru Super Joker 40. Ide o vydarený retro automat s piatimi valcami, štyrmi riadkami a snažíte sa trafiť niektorú z 40 výherných línií.

Spinobranie - 65 free spinov na Kajot automat

Postup, ako sa dopracovať k spinom zdarma

Keď pretočíte 25 eur, zinkasujete 5 free spinov. Pretočte ďalších 50 eur a pripíše sa vám 10 spinov. Po pretočení ďalších 50 eur už na vás bude čakať 20 free spinov a napokon posledných 30 free spinov nadobudnete potom, ako pretočíte ďalších 50 eur.

Využijete túto akciu a odštartujete nový mesiac možno aj s krásnou výhrou? Neváhajte, zaregistrujte sa na ifortuna.sk a bavte sa v modernom online kasíne. Na uvítanie môžete získať až 333 free spinov. Okrem pestrého portfólia hier sa možno spoľahnúť aj na rýchle výplaty a ochotný zákaznícky servis.

Zaregistrovať sa vo Fortune »

Bližšie informácie o hre Super Joker 40

Tie najzákladnejšie parametre sme uviedli už vyššie. Poďme sa však bližšie pozrieť na túto hru, ktorá vás určite osloví.

V hre sa pretáčajú obľúbené ovocné symboly, ako sú melóny, slivky, citróny, hrozná, čerešne alebo BAR či červená sedmička. Posledný menovaný symbol červenej sedmičky prináša najvyššie výhry. Ak ich zrovnáte päť do výhernej línie, čaká na vás 125-násobok vašej stávky.

Wild symbol toho dokáže viac

Nechýba tu ani Wild. Ako obvykle, Wild symbol nahrádza ostatné symboly a pomáha vám teda dotvoriť výhernú kombináciu.

Tento klasický slot vám môže znásobiť vašu stávku až 500x a to v prípade, že zaplníte valce Wild symbolmi Jokera, t. j. celú obrazovku.

Zaujímavosťou je, že ak valec po zatočení obsadíte rovnakými symbolmi, valec obsadí Joker a vaša šanca na výhru sa tým zvýši.

Slot v sebe ukrýva lákavú bonusovú hru

Poteší vás aj Scatter symbol hviezdy. Ak získate tento symbol trikrát kdekoľvek na valcoch, bude vám aktivovaných päť free spinov.

Táto bonusová hra je však ešte zaujímavejšia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prvý, tretí a piaty valec bude obsadený len symbolmi HVIEZDA.

Počas bonusových točení sú výhry pochopiteľne úmerné stávke hry, v rámci ktorej ste nadobudli tieto free spins. A aj počas voľných zatočení viete získať ďalšie otočenia zdarma.

Chcete získať na túto hru 65 free spins? Otvorte si práve teraz účet na ifortuna.sk!

Zaregistrovať sa vo Fortune »