Promo akcia Kto neskáče nie je Slovák!

Stavte si na zápas Švajčiarska proti Slovensku a získajte 10 točení zdarma!

Publikované 16.05.2022, autor: Redakcia

Využite hokejový bonus 10 točení zdarma na doxxbet.sk. Každý, kto si staví na zápas Švajčiarska proti Slovensku, ktorý sa hrá už 18. mája, získa 10 točení zdarma. Jedná sa o jednu z promo akcií v rámci veľkej kampane DOXXbetu, ktorá nesie názov Kto neskáče nie je Slovák!.

Promo akcia Kto neskáče nie je Slovák!

Podajte si tiket a free spiny sú vaše!

Podmienky pre získanie desiatich točení zdarma sú veľmi jednoduché. Treba uzavrieť stávku na www.doxxbet.sk aspoň za päť eur na zápas našich hokejistov proti Švajčiarsku, v ktorom sa pobijeme o veľmi dôležité body.

Ešte dodávame, že na tikete sa musí nachádzať aspoň päť stávkových udalostí a celkový kurz tiketu musí byť minimálne 5,0. A samozrejme je potrebné, aby tiket obsahoval aj zápas našej reprezentácie, ktorá vyzve Helvétov už túto stredu o 19:20.

Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety alebo LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné, taktiež predčasne vyplatené vďaka funkcii cash-out, tie s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy, prípadne iné tikety, kde využijete akýkoľvek typ bonusu či zvýhodnenia.

Nemusíte ostať len pri desiatich točeniach zdarma. Každý hráč si ich môže pripísať hneď 30 (desať každý deň počas trvania akcie, kedy splníte podmienky uzavretia daného tiketu).

Spiny dostanete hneď na druhý deň. Ak si ešte dnes podáte tiket podľa podmienok akcie, už zajtra medzi 10:00 až 12:00 vám budú spiny pripísané.

Chcem free spiny »

Na aké hry získate točenia zdarma?

Bonusové točenia si viete užiť podľa vlastného gusta na šiestich hrách. Výber je len na vás a ide konkrétne o tieto automaty – Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra.

Perfektné! Jednotlivé bonusy kampane Kto neskáče nie je Slovák! sa kombinujú

Mimochodom, kampaň Kto neskáče nie je Slovák! prebieha na tom princípe, že DOXXbet postupne otvára počas konania MS v hokeji 2022 rôzne bonusy. A jeden otvoril už 13. mája, v deň, kedy odštartoval šampionát.

Prvou akciou tejto veľkej kampane je bonus 5 € vďaka MS v hokeji. Konkrétne, ak od 13. mája do 29. mája prestávkujete počas jedného dňa aspoň 20 eur, automaticky získate voľnú stávku za 5 eur. A čo je skvelé, táto akcia sa kombinuje s tou dnešnou.

Získajte okrem točení zdarma aj voľnú stávku v hodnote 5 eur, tzv. free bet bonus a sledujte túto kampaň počas celých MS. Pevne veríme, že niektoré z akcií, ktoré sa ešte len otvoria (ešte čakáme na otvorenie piatich), bude opäť pripravená aj pre hráčov casino hier.

Noví hráči, získajte ešte viac vstupných bonusov!

Ak ešte nemáte vytvorené hráčske konto v DOXXbete, zadajte počas vašej registrácie aj unikátny DOXXbet skaut kód AFF1088 a získajte okrem všetkých dostupných vstupných bonusov za registráciu aj niečo navyše.

Ako by vyzeral registračný bonus so Skaut kódom? Bonus obsahuje tieto odmeny: až 7 000 eur bonus do online kasína + 250 free spinov + bonus až 5 000 eur + stávka bez rizika za 20 eur, a potom navyše aj 25 free spinov a voľnú stávku za tri eurá už keď pridáte promo kód.

Na získanie tohto kompletného balíka bonusov nezabudnite pridať skaut kód AFF1088 už počas vašej registrácie. V registračnom formulári je kolónka Skaut kód.

Neváhajte a využite túto akciu na doxxbet.sk.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »