SUMMER SPIN 50 000 eur

SUMMER SPIN 50 000 € na DOXXbet.sk – vyhraj free spiny a peniaze

Publikované 25.06.2022, autor: Redakcia

Nenechajte si ujsť nadupanú akciu v kasíne na doxxbet.sk! Roztočte to cez leto na plné obrátky a zaregistrujte sa do akcie SUMMER SPIN 50-tisíc €. Môžete vyhrať náhodné bonusy za hranie Playtech hier. Hráči si odnesú dokopy neskutočne štedrý kasíno bonus. Celkovo DOXXbet kasíno nadotovalo túto súťaž balíčkami, ktorých je až 20-tisíc. Z toho 15-tisíc balíčkov skrýva free spiny a zvyšných 5-tisíc predstavuje peňažné ceny. Získať ich môžete kedykoľvek počas leta. Akcia prebieha od 25. júna a trvať bude až do 11. septembra.

Chcem si zahrať »

SUMMER SPIN 50 000 eur

Ako sa zapojiť do akcie?

Postup je veľmi jednoduchý a bezproblémový. Z vašej strany stačí, keď si spustíte na webe doxxbet.sk v záložke Kasíno akúkoľvek hru od výrobcu Playtech, prihlásite sa do SUMMER SPIN balíčka a to skrz symbol koruny (nachádza sa v spodnej časti). Kliknete na „Zúčastniť sa Mystery balíčka“ budete registrovaný a následne hráte o bonus. Logicky, čím viac hráte, tým máte viacero šancí na zisk balíčka. Vyhrať teda môžete viackrát.

Ešte vás chceme pozornosť, aby ste dávali pozor na to, keď sa počas hry ukáže správa „Máte balík, ktorý sa môže otvoriť a odhaliť cenu“. Táto správa nepredstavuje to, že ste už vyhrali. Informuje vás o tom, že v daný okamih prebieha automatické zlosovanie – náhodne sa vyberie jeden šťastlivec z práve aktívnych hráčov.

Ak budete práve vy tým, na koho sa usmeje šťastie a vyhráte balíček, na celej obrazovke bude zobrazený Mystery balíček s konkrétnou cenou, ktorú ste vyhrali.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »

Aké balíčky čakajú na víťazov?

Ako sme už v úvodnom odseku uviedli, celkovo ich bude 20-tisíc. Viete, že sa jedná o peňažné ceny a free spiny. V akých hodnotách sú však výhry a koľko free spins vám pristane na účte? A je ešte podmienka pretočenia? Na to všetko dostanete teraz odpoveď.

Tisíc balíčkov predstavuje peňažnú cenu 10 €.
4-tisíc balíčkov obsahuje nižšiu peňažnú cenu, a to 5 €.
5-tisíc balíčkov obsahuje 20 free spinov.
A napokon 10-tisíc balíčkov obsahuje 10 free spinov.

Peňažné výhry sú výhercom pripísané ihneď a dokonca nepodliehajú podmienkam pretočenia, ani žiadnym iným.

Free spiny, alebo ak chcete točenia zdarma sú pripísané k šiestim hrám. Využiť ich môžete na automatoch Berry Berry Bonanza, Gem Heat, Royal Respin Deluxe, Lucky Emeralds, Shields of Rome a Legend of Hydra.

Následne výhry, ktoré získate z darovaných free spins sú už pripísané do reálnych peňazí. Je len na vás, čo s nimi ďalej podniknete. Či si ich necháte vyplatiť alebo použijete na ďalšie hranie a skúste ich ešte viac znásobiť.

Zúčastnite sa SUMMER SPIN akcie

Množstvo bonusov čaká na hráčov práve na doxxbet.sk. Ak sa chcete zapojiť do letnej akcie a tiež si z nej niečo odniesť, v prvom rade treba byť riadne registrovaným hráčom. Práve teraz získate bonus za registráciu 7-tisíc € + 250 free spinov + po vložení skaut kódu AFF1088 získate ešte 25 free spinov a stávku zadarmo.

Zaregistrovať sa v DOXXbete »