Tipsport rozšíril ponuku jackpotov

Tipsport kasíno rozširuje svoju ponuku progresívnych jackpotov

Publikované 13.05.2022, autor: Redakcia

V obľúbenom online kasíne na tipsport.sk ste doteraz mohli hrať len o tri jackpoty, ktoré sú k dispozícii k hrám od Apollo Games. Nedávno sa tento stav zmenil a pribudli štyri nové progresívne jackpoty. Konkrétne dnes sa už môžete pokúsiť trafiť nové jackpoty na ktorejkoľvek hre od vývojárov zo Synot Games, ktorí do dnešného dňa dodali Tipsportu celkovo až 53 hracích automatov.

Tipsport rozšíril ponuku jackpotov

Úrovne jackpotov sú nasledovné: Diamantová, zlatá, strieborná a bronzová. Budete ďalším výhercom napríklad rovno diamantového jackpotu práve vy? Skúste svoje šťastie. Ak si chcete zahrať o jackpoty a ešte nemáte zriadený účet v Tipsporte, práve teraz získate za registráciu casino bonus 1 000 eur + 50 eur zadarmo.

Ktorú hru vyskúšať?

Už jedným zatočením v Tipsport kasíne na hre od Synot Games môžete rozbiť jackpot a pristane práve na vašom účte. Na ktorej hre sa ho pokúsiť trafiť? Ako sme v úvode písali, tento nový jackpot so štyrmi úrovňami je pri 53 hrách od Synotu. Medzi najhranejšie patrí Respin Joker, Fruit Awards, Firebird Double 27, Amazons’ Wonders, Reel Hot Respin, Book of Secrets a Fire Witch.

Skúsite Hell Fruits?

Nás však príjemne oslovil 5-valcový slot Hell Fruits s piatimi fixnými výhernými líniami (vyplácajú výhry zľava doprava). Predovšetkým svojimi efektami, animáciami, hudbou a v neposlednom rade bonusovou hrou Wild Fireball.

Na valcoch sa pretáča šesť symbolov ovocia, červená sedmička – keď zrovnáte dve do výhernej línie, znásobia vašu stávku 5x a potom 5 týchto symbolov až 125x, ďalej nechýba Wild symbol a špeciálny symbol Scatter.

Ešte vám dlžíme informácie, ako prebieha bonusová hra wild fireball. Pekelník môže kedykoľvek začať hádzať do herného poľa ohnivé gule, ktoré následne menia zasiahnuté symboly na wild symboly. Počas toho, ako prebieha táto zaujímavá funkcia, môže náhodne pribudnúť 1 až 15 Divokých symbolov.

Fire Witch – zahrajte si automat so sexi čarodejnicou

Naša ďalšia inšpirácia sa nesie opäť na automat s 5 výhernými líniami, akurát sa jedná o 3-valcový stroj. Zmienili sme sa o ňom už vyššie, patrí k tým viac obľúbeným medzi hráčmi. Je za tým sexi hrdinka alebo viacero bonusov či perfektná hrateľnosť? Tieto atribúty totiž hra jednoznačne všetky spĺňa.

Hra ponúka Divoké symboly (ako to už chodí, Wild symbol nahrádza v prípadnej výhernej línii všetky ostatné symboly), Ohnivé respiny a Ohnivé koleso.

Bonus Ohnivé koleso (Wheel of Fire) nás veľmi baví. V skratke. Ak zaplníte všetky tri valce rovnakými symbolmi, spustí sa zatočenie Ohnivým kolesom a to vylosuje náhodne jeden z násobiteľov – x2, x3, x4, x5, prípadne až x10 – vašu výhru tak krásne vynásobí a môže sa dostať na veľmi slušnú čiastku.

Ohnivé respiny (Fire Respin) sa spustia vtedy, keď sa dva valce zaplnia rovnakými symbolmi bez trafenia výhernej línie. Na zvyšnom valci sa spustí respin a dostávate tak novú šancu na výhru.

Vstúpte do veľkého sveta zábavy a luxusných výhier v Tipsport kasíne na vyhľadávanej adrese tipsport.sk. Hrajte zodpovedne a s rozumom.

Zaregistrovať sa v Tipsporte »