Hrajte vo Fortune výzvu BAR Majster

Vo Fortuna Casine na vás čaká nová výzva BAR Majster. Poďte si po 1 500 Betkoinov!

Publikované 27.05.2022, autor: Redakcia

Buď BAR Majster! Aj takto by mohol znieť slogan novej promo akcie známeho kasína na ifortuna.sk. Výzva prebieha od dnešného dňa, 27. mája a potrvá až do 2. júna. Nečakajte a poďte si po atraktívnu odmenu. Princíp akcie je veľmi jednoduchý. Stačí len, aby ste pretočili na vybraných hrách minimálne 50 eur a Betkoiny, t.j. špeciálne platidlá sú vaše. Tie následne môžete vymeniť v bonuSHOPE Fun zóny, kde už na vás podľa ponuky čakajú perfektné casino bonusy a ďalšie darčeky. Niekoľko stoviek Betkoinov môžete vymeniť napríklad aj za free spiny na populárne automaty.

Hrajte vo Fortune výzvu BAR Majster

Na aké hry platí táto akcia, respektíve výzva?

Multiplay 81
Multi 5
Fruit Awards
Turbo Slots
Simply the best 81
Double Hot

Je to aj o prestíži

Ukážte vašim kolegom vo Fortuna kasíne, ako viete hrať. Okrem Betkoinov na vás čakajú aj ocenenia. Akcia má tri výzvy. Postúpite cez všetky?

Po pretočení prvých 50 eur na vybraných hrách vyššie získate 250 Betkoinov a ocenenie BRONZOVÝ BAR MAJSTER.
Ďalšou odmenou je ocenenie STRIEBORNÝ BAR MAJSTER a 500 Betkoinov. Tie si pripíšete, keď pretočíte ďalších 100 eur. Samozrejme, opäť na vybraných hrách.
Chcete zinkasovať 750 Betkoinov a ocenenie ZLATÝ BAR MAJSTER? Teraz bude potrebné pretočiť ďalších 150 eur na vybraných hrách.

Keď prejdete všetkými oceneniami, na konci na vás čaká až 1 500 Betkoinov a trofej BAR Majster, ktorá tiež nie je na zahodenie. V kasíne Fortuny na stránke ifortuna.sk vidíte svoj postup v jednotlivých výzvach potom, ako kliknete na Zlatú korunku Fun zóny.

Chcem hrať»

Fortuna FUN ZÓNA trochu bližšie

Ešte stále v podstate nová sekcia Fortuny si získa každého hráča! Za spĺňanie výziev, ktoré si pre vás Fortuna pripraví, získavate Betkoiny, krásne odznaky a trofeje.

Jednoducho, keď sa zaregistrujete vo Fortune, prihlásite a otvoríte si stránku kasína, stačí len kliknúť na ikonku Zlatá korunka. Potom sa vám následne zobrazia výzvy a váš level.

Náhľad výziev vo FUN ZÓNE

Jednotlivé výzvy vás budú posúvať na vyššiu úroveň. Pochopiteľne, princíp je v tom, že za každú úlohu, ktorú splníte, si pripíšete odmenu. Táto ikonka sa vám nezobrazí, pokiaľ nie ste prihlásený.

Preto ak chcete využiť nielen túto barovú výzvu, ale aj ďalšie úlohy Fortuny, získať kopu Betkoinov a meniť ich v Bonushope za zaujímavé bonusy, v prvom rade sa zaregistrujte na ifortuna.sk.

Bonushop vo Fortuna kasíne

Užívajte si najlepšie online hracie automaty, ruletu a kartové hry, rýchle výplaty a výzvy vo FUN ZÓNE v kasíne Fortuny.

Zaregistrovať sa vo Fortune »